O mnie

Moje prawdzie imię to Julita, jednak tutaj wolę używać AnnMema. Jestem studentką. Obecnie mogę powiedzieć, że w październiku zaczynam trzeci rok. Muszę Wam powiedzieć, że jestem zadowolona, że wybrała ten kierunek, mimo że nie należy do najprostszych. Co po za tym? Trochę fotografuje, ale o tym może kiedyś napiszę.

Nie będę biała!

Tak, to moja nowa dewiza. Do tej pory nie zwracałam uwagi na to jak wyglądam i jak postrzegają mnie inni. Ogólnie nie obchodzi mnie co “mówią ludzie na wsi”. Bo uważam, że nie warto zwracać na to uwagę ze względu na to, że oni zawsze gadają i nigdy im się nic nie podoba. Ale mimo wszystko chciałabym mieć wyraz, kolor.

Biała to określenie z jednego z animów. Co oznacza? Bez wyrazu, bez ulubionych potraw, bez swojego zdania. Myślę, że nikt nie chciałby być taką szarą myszką. Każda z nas, bo głównie pisze do kobiet, powinna mieć swoje zdanie, swój styl i swoje cele życiowe. Dlaczego? Bo inaczej zostaniemy takie bezpłciowe i będziemy zawsze robić to, co chcą inni. A każda z nas ma prawo do własnego życia.

Ale ja chce też dobrze wyglądać. Chce mieć ładną twarz i zadbać o siebie, żeby wyglądać jak kobieta. Mam nadzieje, że mi się to uda.

Początek zmian

Ja jako pierwsze zmieniam wyciskanie krostek i naruszania strupów. Co będzie dalej? Jeszcze nie wiem, ale jest wiele rzeczy do zmian. A o nich wszystkich będę pisała. Jeżeli jesteś osobą, która jest jak ja i próbuje walczyć z byciem białym albo z ciągłym dłubaniem krostek, to zapraszam do kontaktu. Razem będzie nam raźniej.

AnnMema

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s